Графік роботи

ПН. - СБ. : 09-21

Зателефонуйте нам

067-675-45-48

Напишіть нам

tartrans@ukr.net

  • Українська
  • Русский

Автоперевезення вантажів

DSCN5609-1Замовити автоперевезення вантажів:

  • 067-904-1132
  • 063-179-0350
  • 067-675-4548
  • 093-154-1702

 

 

 

Автоперевезення вантажів — потреба, що може виникнути у житті кожної людини і водночас перетворитися на справжню проблему. Ще б пак, коли вам якомога швидше потрібно перевезти власне майно або товари на продаж, покладатися на власні сили — не завжди найкраща ідея. Куди ліпше довіритись професіоналам, які за допомогою спеціально пристосованої техніки максимально швидко та безпечно доставлять потрібний Вам вантаж. Компанія Tar-Trans — якраз із таких.

Автоперевезення вантажів у Львові. Чому варто обрати нас?

Компанія Tar-trans пропонує сервіс справжнього європейського рівня. За грузові перевезення, що здійснюються нашою компанією, відповідають висококваліфіковані фахівці справи, які з досвіду знають, як безпечно обходитись з будь-яким типом вантажу. Оскільки перевезення грузів — справа відповідальна, ми завжди наперед розплановуємо найоптимальніший маршрут та умови перевезення, враховуючи при цьому Ваші побажання. Багатий досвід, яким володіє компанія Tar-Trans, дозволяє завчасно врахувати всі можливі ризики та запобігати їм, а завдяки широкому автопарку ми здатні здійснити грузові перевезення не тільки у Львові, але й по Україні.

Що саме пропонує наша компанія при перевезенні вантажів по Україні?

Компанія Tar-Trans охоче організує та проведе будь-який вид автоперевезення вантажів по Україні. Крім міжобласних перевезень, ми готові здійснювати грузові перевезення і на більш короткі відстані. Тож, до прикладу, якщо місто, по якому Ви хочете здійснити вантажні перевезення — Львів, можете сміливо звертатись до нас — організуємо і проведемо!

Усі автомобілі з нашого автопарку обладнані гідробортами, що суттєво зменшує витрати часу та значно полегшує процес завантаження та розвантаження вантажів. При потребі та у разі відсутності у Замовника технічних засобів, що використовуються при проведенні вантажних робіт, компанія Tar-Trans охоче надасть такі засоби як рокла, штабілер, паси та інше. Оскільки в основі нашого сервісу лежить індивідуальний підхід до кожного клієнта, перш ніж організовувати автоперевезення вантажів у місті Львів чи на іншій території України, ми надамо професійну консультацію щодо умов перевезення.

До довгого переліку наших послуг входять перевезення вантажів як особистого, так і комерційного характеру. Тож незалежно від того, чи Ви власник організації, що займається оптовими продажами, чи проста людина, яка має потребу в перевезенні особистого майна, можете сміливо звертатись до нас — організуємо та проведемо перевезення як харчових продуктів, так і меблів, будівельних матеріалів, техніки і так далі. Якщо потреба в перевезенні неодноразова — не страшно. Ми готові до співпраці на регулярній основі.

При Вашому бажанні ми пропонуємо не тільки транспорт, але й послуги професійних вантажників, які підготовлені та споряджені до завантаження та розвантаження будь-якого виду вантажу. Довіривши справу наших професіоналам, Вам не потрібно буде прикладати надмірних зусиль самим та хвилюватись про безпеку Вашого вантажу.

Ціни на вантажні перевезення, які пропонує наша компанія — демократичні настільки, наскільки це можливо. До встановлення ціни на автоперевезення вантажів у таких містах, як Львів, ми підходимо гнучко, що дозволить вам обрати той пакет послуг, що Вам по кишені. У будь-якому разі, не хвилюйтесь — усі питання стосовно ціни будуть обговорені ще до початку перевезення, «сюрпризи» не виникнуть.

Щоб замовити вантажні перевезення, Вам достатньо просто зателефонувати нам, щоб наші працівники по телефону проконсультували Вас та при потребі відправили менеджера, щоб оглянути вантаж та продумати умови перевезення, склавши детальний план та обговоривши усі питання організації та ціни.

Автоперевезення з компанією Tar-Trans — це акуратна та оперативна доставка Вашого вантажу, яка виконується справжніми професіоналами логістики. І незалежно від того, в яку точку нашої великої країни потрібно доставити вантаж, будьте впевнені — він опиниться там вчасно, а його стан залишиться незмінним.

Зворотній зв'язок
X
X