Графік роботи

ПН. - СБ. : 09-21

Зателефонуйте нам

067-675-45-48

Напишіть нам

tartrans@ukr.net

  • Українська
  • Русский

Квартирний переїзд

DSCN5660-1Замовити квартирний переїзд:

  • 067-675-4548
  • 093-154-1702
  • 067-904-1132
  • 063-179-0350

 

 

 

Ви довго чекали на це, — і ось врешті надійшов довгоочікуваний момент – квартирний переїзд. Але, щоби цю важливу подію не затьмарювали зайві стреси і переживання, необхідно гарно підготуватися. Лише так Ви будете спокійні і впевнені в тому, що ніщо не затьмарить Вашу радість!

Самостійно упакувати і без пошкоджень перевезти усі цінні речі, що Ви накопичували впродовж життя, може виявитися дуже непросто, навіть якщо у вас є відповідний транспортний засіб чи друзі, готові допомогти. Плануючи квартирний переїзд, слід обирати справжніх майстрів у цій галузі. На щастя, місто Львів може похвалитися у цьому плані компанією Tar-Trans, яка професійно і швидко організовує квартирні переїзди не тільки у Львові, але й по усій Україні.

Квартирний переїзд  у  Львові. Чому варто обрати нас?

Компанія Tar-Trans здійснює перевезення будь-яких вантажів спеціально обладнаними автомобілями. Ми радо організуємо адресну доставку, а також надамо послуги професійних вантажників, які за допомогою необхідних пакувальних матеріалів та технічних засобів здійснять професійне пакування і розпакування речей. Крім того, ми пропонуємо послуги розкладання і збирання меблів, а також відключення і підключення побутової техніки. А по закінченні, щоби не влаштовувати вам зайвих клопотів, ми вивеземо пакувальне та будівельне сміття.

Ціни на квартирний переїзд. Що саме пропонує наша компанія?

Насамперед це індивідуальний підхід до кожного клієнта. У компанії Tar-Trans працюють лише професійні та досвідчені вантажники, які використовують сучасні та надійні матеріали для пакування речей та подальшого їх перевезення. Так ми забезпечуємо акуратне і делікатне перевезення ваших цінностей.

Спланувавши свій квартирний переїзд з компанією Tar-Trans, для початку Вам достатньо просто зателефонувати до нас і домовитися про приїзд нашого спеціаліста, який допоможе оцінити обсяг робіт і розробити чіткий та детальний план з урахуванням усіх Ваших побажань, ціни та термінів виконання робіт.

Організовуючи та проводячи квартирні переїзди у Львові, компанія Tar-Trans враховує усі побажання клієнта щодо перевезення речей, а також Ваші фінансові можливості. Підписавши відповідний договір, компанія бере на себе відповідальність за всі необхідні приготування по організації Вашого переїзду.

Ціни на квартирний переїзд залежатимуть від того, який саме пакет послуг ви оберете. Якщо ви надто зайнята людина і хочете звести свою участь у квартирному переїзді до мінімуму, то наші працівники візьмуть на себе всі етапи роботи, а саме: демонтаж, монтаж, упакування та вантажні роботи. Якщо ж Ви маєте час і готові взяти особисту активну участь у переїзді, вам запропонують пакет послуг, що допоможе переїхати швидко і дешево.

Довіривши свій переїзд компанії Tar-Trans, ви можете бути впевненими у цілісності свого майна, а також у тому, що все буде виконано згідно встановленого терміну. Будьте певні, ми докладемо усіх зусиль, аби квартирний переїзд був для Вас максимально комфортним, надійним і пройшов без зайвих хвилювань. Ви навіть не помітите, як швидко опинитеся у новому затишному місці, куди мріяли переїхати.

Зворотній зв'язок
X
X