Графік роботи

ПН. - СБ. : 09-21

Зателефонуйте нам

067-675-45-48

Напишіть нам

tartrans@ukr.net

  • Українська
  • Русский

Офісний переїзд

DSCN5641-1Замовити офісний переїзд:

  • 067-904-1132
  • 063-179-0350
  • 067-675-4548
  • 093-154-1702

 

 

 

Якщо Ваш бізнес активно розвивається, а кількість працівників зростає, то ви, ймовірно, захочете збільшити свою офісну площу, або ж ви знайшли зручніший офіс,у вигіднішому для Вас районі. Аби уникнути хвилювання і не витратити зайвого часу на офісний переїзд, скористайтеся допомогою справжніх професіоналів у цій справі.

Офісний переїзд у Львові. Чому варто обрати нас?

Львів — це місто, яке активно розвивається,тому така справа як офісний переїзд набуває все більшої популярності. Компанія Tar-Trans має значний досвід в організації саме офісних переїздів. Завдяки злагодженим і професійним діям усієї нашої команди, Ваш офісний переїзд буде зручним, надійним і що головне — вчасним. Саме мінімальні часові витрати — одна з головних вимог наших клієнтів. Чим менше часу Ви затратите на переїзд, тим меншими будуть ваші фінансові втрати,і тим швидше ваші клієнти будуть користуватися Вашими послугами в уже новому офісі.

Запорукою успіху компанії Tar-Trans є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому ми коригуємо всі робочі моменти відповідно до Ваших потреб. Компанія Tar-Trans пропонує різні пакети послуг, починаючи з базових робіт, що дозволить Вам заощадити, і закінчуючи повним комплексом усіх робіт, де ви лише поставите підпис у відповідному договорі.

Офісні переїзди. Що саме пропонує наша компанія?

Офісні переїзди вирізняються тим,що, окрім меблів і декору, Вам необхідно перевезти дорогу оргтехніку,сейфи, іноді банкомати і таке інше. Тому наші спеціалісти запропонують попередні підготовчі роботи по відключенню техніки,пакування її у спеціалізовані матеріали,перевезення відповідним транспортом, а на новому місці усе делікатно розпакують, швидко підключать і вивезуть пакувальне сміття.

Для початку, Вам просто необхідно зателефонувати до нас і домовитися про приїзд спеціаліста-оцінювача, який швидко разом з Вами складе деталізований план переїзду з урахуванням найменших подробиць і Ваших побажань. Оцінить план роботи, вартість, а також терміни виконання робіт.

Компанія Tar-Trans знає як зробити ваш офісний переїзд оперативним та якісним, тому співпрацюючи з нами, ви завжди залишитеся задоволеними.

Зворотній зв'язок
X
X