Графік роботи

ПН. - СБ. : 09-21

Зателефонуйте нам

067-675-45-48

Напишіть нам

tartrans@ukr.net

  • Українська
  • Русский

Перевезення меблів

DSCN5576-1Замовити перевезення меблів:

  • 067-675-4548
  • 093-154-1702
  • 067-904-1132
  • 063-179-0350

 

 

 

При будь-якому переїзді, чи то офісному чи квартирному, одним з основних елементів є перевезення меблів. Львів славиться багатьма виробниками мебелі та торгівельними підприємствами, тому в цьому місті ви без проблем знайдете необхідну вам частину свого офісного чи квартирного інтер’єру. Це можуть бути різноманітні шафи, багатосекційні дзеркальні шафи купе, комп’ютерні столи, дивани, широкі спальні, комоди , кутки, кухні, високі двоярусні ліжка, дитячі меблі, стінки, піаніно і багато-багато всього іншого.

Навіть, якщо у Вас є свій транспорт і Ви вирішили здійснити перевезення мебелі своїми силами, Ви стикнетеся з рядом труднощів. Погодьтеся, аби самостійно зібрати чи розібрати меблі, необхідні спеціальні навики, які мають люди відповідних професій. Вам знадобиться чимало часу і зусиль, аби розібратися з правильними інструкціями по відповідній збірці меблів. Також Ви можете зіткнутися з відсутністю необхідного інструменту та професійного пакувального матеріалу. Під час транспортування можуть виникнути несподівані труднощі, адже не завжди можна передбачити всі нюанси, а саме такі, як: висота ліфта, ширина та висота дверних отворів, ширина коридорів, крутизна сходів чи чогось іще. Спочатку все може видаватися простим,а згодом ризикуєте натрапити на проблеми, які можуть завдати Вам чимало стресу, заберуть багато часу і затьмарять радість від щойно придбаного елементу вашого інтер’єру. Аби цього не сталося, довірте перевезення своїх меблів справжнім професіоналам.

Перевезення меблів у Львові. Чому варто обрати нас?

В компанії Tar-Trans працюють лише досвідчені майстри своєї справи, які мають всі необхідні навики з монтажу та демонтажу всіх видів меблів. У нас є весь спектр найсучасніших профільних інструментів, а також всі види спеціалізованого пакувального матеріалу. А головне — наші вантажники знають, як врахувати всі нюанси під час перевезення меблів, адже вони використовують уже перевірені і напрацьовані схеми. Співпрацюючи разом з нами, Ви побачите свої меблі на новому місці у їх первісному стані, адже лише досвідчені меблярі і столярі розберуть і швидко зберуть будь-які сучасніші меблі. У нас є спеціалізоване навантажувально-розвантажувальне обладнання, відповідний транспорт, у якому професіонали правильно та швидко розташують усе необхідне, тим самим економлячи Ваш час та кошти.

Ми підійдемо до Ваших потреб індивідуально, аби Ви залишилися задоволеними. Вартість перевезення меблів залежатиме від обраних вами послуг та робіт. Ви можете замовити окремо вантажників, меблярів, столярів чи просто транспорт. Ми завжди пристосуємося до ваших потреб та побажань. І головне — забезпечимо надійність, безпеку та вчасність будь-якого перевезення.

Зворотній зв'язок
X
X