Графік роботи

ПН. - СБ. : 09-21

Зателефонуйте нам

067-675-45-48

Напишіть нам

tartrans@ukr.net

  • Українська
  • Русский

Послуги вантажників

DSCN5643-1Замовити послуги вантажників:

  • 067-675-4548
  • 093-154-1702
  • 067-904-1132
  • 063-179-0350

 

 

Напевно, ви погодитесь, що послуги вантажників грають ключову роль у справі, коли йдеться про переїзд або перевезення вантажу. Ще б пак, адже саме від цих людей в першу чергу залежить збереження цілісності та функціональності вантажу. Бажаючи зекономити, чимало людей, що хочуть здійснити переїзд, переймають роль вантажника на себе і друзів. Проте це не завжди хороша ідея, особливо, якщо йдеться про масивний та важкий вантаж. І справа не лише в загрозі пошкодження Вашого майна. Передусім варто пам’ятати, що відсутність спеціальної підготовки може негативно позначитись на Вашому здоров’ї та призвести до травм. На щастя, існують професійні вантажники, які з готовністю позбавлять Вас ризику надірватись: для цих мужніх чоловіків перенесення громіздких речей та меблів — це зовсім не випробування, а повсякденна робота, до якої звикли і яку полюбили. Вантажники компанії Tar-Trans у місті Львів у цьому плані справжні профі.

Чому наші вантажники — одні з найкращих?

Вантажники компанії Tar-Trans у м. Львів — це передусім ввічливі та уважні люди, які мають необхідну фізичну підготовку та професійні навички для успішного перенесення різного типу вантажу. В переліку нашого оснащення є усе необхідне для безпечного завантаження, перевезення та розвантаження Вашого вантажу. А якщо справа стосується розбірних меблів чи конструкцій, то ми без проблем розберемо, спакуємо, перевеземо і знову зберемо їх, не завдавши жодної шкоди. Значну роль в безпеці перевезення відіграє момент пакування речей — для цього ми використовуємо відповідні пакувальні матеріали, всередині яких вантаж «почуватиметься» цілим та неушкодженим. Ми любимо порядок та пунктуальність, тож стежимо за тим, щоб робота була виконана вчасно та виконувалась організовано і злагоджено.

Як замовити послугу вантажників у м. Львів та області?

Послуги вантажників компанії Tar-Trans надаються не тільки у таких містах, як Львів, але й по областях — відстань нас не лякає. Тож якщо Ви вирішили не наражати своє здоров’я зайвому ризику або Вам потрібна допомога, звертайтесь за телефонами, які вказані на сайті. Замовляючи послуги вантажників, Ви зможете наперед обговорити питання ціни та домовитись про місце й час.

Зворотній зв'язок
X
X