Графік роботи

ПН. - СБ. : 09-21

Зателефонуйте нам

067-675-45-48

Напишіть нам

tartrans@ukr.net

  • Українська
  • Русский

Складський переїзд

2Замовити складський переїзд:

  • 067-675-4548
  • 093-154-1702
  • 067-904-1132
  • 063-179-0350

 

 

Окрім квартирних та офісних переїздів, компанія Tar-Trans професійно і надійно впорається з переїздом вашого складу. Львів — це місто, в якому успішно функціонують, як великі, так і дрібні підприємства. Як правило, у таких підприємств є окреме приміщення складу, іноді не одне, для спеціального зберігання різної сировини, матеріалів, інструментів і готової продукції. Доволі часто, у зв’язку з розширенням виробництва чи збільшенням виробничих потужностей, підприємство має потребу переїхати у новий склад чи взяти в оренду ще один. Складські переїзди у Львові стають все частішим явищем. Аби уникнути ризику пошкодження майна чи часових втрат, які позначаються на фінансах фірми, вам знадобиться кваліфікована і професійна допомога.

Складський переїзд у Львові. Чому варто обрати нас?

Компанія Tar-Trans, стала надійним партнером багатьох фірм при складському переїзді. Складський переїзд, на відміну від офісного чи квартирного, має ряд своїх особливостей. Це дуже клопіткий процес. Вантаж, який необхідно перемістити, може бути дуже різноманітним по вазі та габаритам. Якщо потрібно перевезти продукти харчування, необхідне відповідне пакування і перевезення у відповідному транспорті. Компанія Tar-Trans має все необхідне, аби складський переїзд відбувся професійно та вчасно. Насамперед, це команда досвідчених професіоналів у своїй справі, це весь найсучасніший набір відповідного пакувального матеріалу, надійні та безпечні способи упаковування, всі необхідні засоби та інструменти і т.д.

Безкоштовний приїзд нашого спеціаліста, допоможе продумати і спланувати детальні умови кожного етапу переїзду. Ви зможете обрати оптимальний для вас пакет послуг, так як наша компанія завжди індивідуально підходить до кожного замовника.

Можете не сумніватися, що разом з нами ваш складський переїзд буде надійним, професійним, а головне — вчасним!

Зворотній зв'язок
X
X