Графік роботи

ПН. - СБ. : 09-21

Зателефонуйте нам

067-675-45-48

Напишіть нам

tartrans@ukr.net

  • Українська
  • Русский

Такелажні послуги

DSCN5616-1Замовити такелажні послуги:

  • 067-675-4548
  • 093-154-1702
  • 067-904-1132
  • 063-179-0350

 

 

Запланували переїзд підприємства, але не знаєте, як успішно демонтувати, перевезти та монтувати важке та великогабаритне робоче приладдя? Не біда! Ми готові допомогти! Компанія Tar-Trans надає професійні такелажні послуги практично будь-якого виду.

Такелажні послуги у Львові та по Україні. Зробимо усе за Вас!

Теперішній темп життя такий швидкий, що такелажні послуги набувають чимраз популярнішого характеру. Під виразом «такелажні послуги» маються на увазі демонтування, перевезення та монтування важкого предмету, устаткування і великих конструкцій. Сюди входять як переміщення верстатів, банкоматів, банкових сейфів, так і перевезення роялів та піаніно.

Оскільки такелажні послуги — це завжди велика вага і габарити, наші професійні вантажники використовують спеціальне додаткове обладнання, таке як мотузки, троси, канати та спеціальні технічні засоби. Для нас головне — залишити по собі приємні враження, тож незалежно від ваги і розмірів, ми завжди акуратно та дбайливо ставимось до предмету перевезення, залишаючи наскільки це можливо все в такому стані, в якому воно було на початку.

Компанія Tar-Trans готова надати такелажні послуги не лише у такому місті як Львів, але й по Україні. Професійний підхід до справи, багатий досвід, демократичні ціни та увага до дрібниць — усе це перетворить трудомісткий процес такелажу на приємний та «безболісний» для Вас результат.

Зворотній зв'язок
X
X