Графік роботи

ПН. - СБ. : 09-21

Зателефонуйте нам

067-675-45-48

Напишіть нам

tartrans@ukr.net

  • Українська
  • Русский

Вантажне таксі

2Замовити вантажне таксі:

  • 067-904-1132
  • 063-179-0350
  • 067-675-4548
  • 093-154-1702

 

 

Думаєте про переїзд чи доставку певного товару на незначну відстань, але не володієте спеціальним транспортом? Не страшно, оскільки саме для цього існує вантажне таксі — одна з найпопулярніших послуг на ринку перевезень, замовивши яку Ви без зайвих проблем зможете перевезти різні типи вантажу на короткі дистанції.

Вантажне таксі. Чому варто обрати нас? Відповідь – ціни!

Компанія Tar-Trans пропонує професійні послуги вантажних перевезень, включаючи вантажне таксі, яке здійснює перевезення у західних областях України, місті Львів та Київ. У своїй роботі ми завжди користуємось принципами доброзичливості, гнучкості та відповідальності. З нами легко домовитись, адже ми завжди готові прислухатись до Ваших побажань стосовно перевезення того чи іншого вантажу. Ми завжди стараємось наперед мінімізувати ризики виникнення форс-мажорів, заздалегідь складаємо план перевезення та з обережністю ставимось до Вашого вантажу, використовуючи сучасні пакувальні матеріали, що гарантують неушкодженість предметів перевезення. Наша компанія володіє широким парком автомобілів різного призначення, а кваліфіковані водії, що працюють у нас, забезпечать вчасну доставку вантажу за найвигіднішим маршрутом.

Переваги вантажного таксі у Львові

Вантажне таксі — це завжди швидше, дешевше і зручніше за повномасштабні перевезення. Погодьтеся, доволі часто виникає потреба у швидкому перевезені меблів, коробок, будівельних матеріалів чи побутової техніки на невеликі відстані. Скажімо, Вам потрібно перевезти речі на дачу, вивезти будівельне сміття або терміново організувати доставку будівельних матеріалів чи продукцію для магазинів — у цих та подібних випадках вантажне таксі часто може бути найоптимальнішим вибором. А все тому, що, як і у випадку звичайного пасажирського таксі, вантажне таксі дуже просто замовити, а питання ціни легко узгодити наперед.

Достатньо лишень зателефонувати нам, розповісти про особливості вантажу, його розміри та назвати адреси місць завантаження і розвантаження. Наші менеджери одразу відправлять відповідний транспорт, який при Вашому бажанні міститиме підготовлених вантажників. Вважайте, справу зроблено!

Зворотній зв'язок
X
X